Wszystko inne

Wszystko, co dobre

IMG_6382a

Nigdy nie wiadomo, co napisać na początku. Ja nie wiem, w każdym razie i tak odwlekam rozpoczęcie tej tu oto działalności. Mam już dość odwlekania, na dodatek ostatnio doświadczam kumulacji dobra, którym chcę się podzielić, więc napiszę po prostu kilka słów na dobry początek.

Dzień dobry na mojej stronie. Na powitanie przyniosłam chleb, samodzielnie upieczony na zakwasie. Pieczenie chleba jest moją pasją, chociaż podejrzewam, że tutaj najwięcej miejsca zajmować będą moje przeżycia i emocjonalne wynurzenia na temat dziergania, które mną zawładnęło na dobre. Tym, co dobre, chciałabym się dzielić z Wami, którzy będziecie mnie odwiedzać. Chcę wyglądać przez to moje okienko i patrzeć na świat, który jest piękny. Mam świadomość istnienia dobra i zła, ale ja szukam dobra. Tak zwana codzienność często odbiera ochotę i siły do tych poszukiwań, wiem o tym. Mimo to, podejmuję wyzwanie, by w codzienności odkrywać to wszystko, co jest dobre, choćby tego było mało, bowiem mało to już sporo więcej, niż nic. Już teraz wiem, że otacza mnie mnóstwo dobrych ludzi, że bywają zapierające dech w piersiach chwile, że mogę poświęcać choć trochę czasu każdego dnia, by robić to, co daje mi radość. Moja radość jest tym większa, im bardziej mogę ją rozgłaszać, dlatego właśnie dzisiaj otwieram wirtualne okno, przez które będę się do Was uśmiechać.

Reklamy

2 myśli na temat “Wszystko, co dobre

  1. Dolaczam sie do lancuszka dobra przyjmujac symbolicznie Twoja kromke chleba, I co dobre – nie musze sie martwic czy jest to chleb bezglutenowy czy nie. W tym jednym symbolicznym przypadku. Kiedys tez podejmowalama proby pieczenia chleba dla moich domownikow. Nawet im smakowalo. No i domowy chleb pachnie pieknie. Pozdrawiam, znajoma-nieznajoma z IK. Po prostu Dorota.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s